Këngëtarja shqiptare kapet mat në burgun e Shënkollit

Këngëtarja shqiptare kapet mat në burgun e Shënkollit

673
0

image_744Xhesika Ndoja njihet për jetën e shfrenuar dhe pa komplekse. Nga oferta e deputetit e deri tek fotot duke bërë seks në tualet, e kanë shndërruar këngëtaren nga Puka, në një prej fenomeneve të rrjeteve sociale. 27-vjeçarja rrallë komentohet për muzikën e saj, ndërsa gjithë vëmendjen e marrin episodet nga jeta personale. Në këtë vazhdë duket dhe foto e kapur nga paparazzi ditën e sotme në burgun e Shënkollit në Lezhë. Provokuese me fustanin e shkurtër, Xhesika Ndoja qëndron e ulur në shkallët e burgut duke pritur kushedi se kë. Nuk dihet çfarë e lidh kaq fort Xhesikën me burgun, pasi dhe ish-partneri i saj me të cilin ka vajzën 5-vjeçare, në kohën e shtatzënisë së saj, ra brenda! /Lapsi.al

Shperndaje