Këngëtarja e famshme viktimë e piratëve, dalin FOTOT e saj nudo në...

Këngëtarja e famshme viktimë e piratëve, dalin FOTOT e saj nudo në internet! (+16)

373
0

Këngëtarja e famshme amerikane Iggy Azalea është bërë viktimë e një sulmi piratësh të cilët i vodhën fotografi nudo dhe ia postuan në internet.

 

Ngjarja ndodhi natën e mbrëmshme dhe u përhap në internet ndërsa këngëtarja e kuptoi dhe e denoncoi direkt.

 

Këngëtarja në profilin e saj të instagramit tha se ky akt është denoncuar dhe autoritetet do të kapin autorët. Gjithashtu, Azalea shtoi se ndihet shumë keq që e kanë ekspozuar dhe kërkon drejtësi.

 

Fotografitë e këngëtares tani janë bërë virale dhe me siguri që kengëtarja është vënë shumë në siklet. Hakerat hodhën këto dy fotografi.

61546640_297583201151776_2841937790558535680_n.png