Kejvina Kthella me këtë GIF sapo tregoi se ka kryer këtë operacion...

Kejvina Kthella me këtë GIF sapo tregoi se ka kryer këtë operacion plastik? SEKRETI është ky! [FOTO]

465
0

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më simpatike shqiptare dhe shumë e komentuar nga publiku. Ajo u largua nga emisioni i Ermal Mamaqit për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali. Bukuroshja shqiptare ndërkohë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video të ndryshme provokuese.

Së fundmi është përfolur se ka zmadhuar gjoksin dhe teksa u bë pjesë e rubrikës “pyetje-përgjigje” në Instagram, një fanse e pyeti “Aman na trego edhe neve sekretin si e rrite gjoksin se ti nuk ke pas fare”.

Kejvina u përgjigj shumë thjeshtë, me anë të një GIF-i me para. Epo nuk ishte dhe aq sekret!