Kë zgjedh për të puthur në buzë? Dy meshkujt që Mariza Ikonomi...

Kë zgjedh për të puthur në buzë? Dy meshkujt që Mariza Ikonomi pëlqen më shumë

389
0

Këgëtarja e njohur Mariza Ikonomi është një prej emrave të artistëve shqiptarë që ka arritur goxha sukses në karrierën e saj muzikore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale, por jo vetëm,.

Teksa ka qenë e ftuar sëfundmi në emisionin ‘You&Me’ me Julkën dhe Arditin, Mariza është bërë pjesë e disa lojërave me pyetje duke treguar disa detaje nga jeta e saj.

Teksa nuk i shpëtoi dot as lojës ‘Do e doja s’do e doja’, këngëtarja u pyet nga Julka për personazhat e famshëm të cilët ishin klasifikuar në kategori të ndryshme.

Kështu për t’u puthur në buzë Marizës iu ofruan tre opsione: Florian Agalliu, Landi i ‘West Side Family’ dhe Floriana Garo. Ajo zgjodhi për të puthur në buzë Florin dhe Landin pasi siç tha dhe ajo janë shumë simpatikë.