Kanye West nuk i heq dot duart nga gruaja e tij

Kanye West nuk i heq dot duart nga gruaja e tij

456
0

386abba500000578-3791886-image-a-88_1473994063145-462x450Ai ka në krah femrën më seksi dhe më të komentuar në botë. Paparacët i kanë kapur çiftin duke u ngacmuar me njëri-tjetrin në publikë. Reperi i ka rregulluar Kimit bustin provokues që ajo kishte zgjedhur për darkën e tyre romatike në Miami. Mesa duket reperi 39 vjeçar nuk i heq dot sytë dhe duart nga seks simboli, Kardashian.