Kankuni (Meksike), kjo perle e heshtur qe ofron magjine e...

Kankuni (Meksike), kjo perle e heshtur qe ofron magjine e bukurise perrallore

881
0

Kankuni është një vend nga vendet me ti mrekullueshmet ne Bote . Kankuni ndodhet në Meksikë, në Gadishullin  Jukatan. Ky vend përrallor me rërë të bardhë, në afërsi të rrënojave të lashta të Majave dhe pyjeve të xhunglës, do t’ju ofrojnë një eksperiencë përrallore. Në Kankun do të mund të shijoni një kuzhinë të larmishme meksikane, të bëni trajtime SPA, të bëni pazari dhe të kryeni aktivitete të ndryshme sportive si: golf, not, aventura me makina, duke kthyer pushimet në një aventurë të vërtetë.