Kallashi i rikthehet zanatit të vjetër në Amerikë (Foto)

Kallashi i rikthehet zanatit të vjetër në Amerikë (Foto)

534
0

sddefault_1472111291-7466402

Valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi e cila u largua nga Cobra City dhe morri rrugën për ShBA ka filluar si duket përsëri zanatin e vjetër, pra të kërcej.

Një check-in i saj në Facebook ku thuhet se do të ketë shumë surpriza për shqiptarët në Amerikë dhe po ashtu do të ketë muzikë live.

Valltarja e njohur nuk ka dhënë shumë detaje të reja, por e ka falënderuar një person./GazetaExpress/