Kallashi edhe në Amerikë nuk e harron zanatin (Foto)

Kallashi edhe në Amerikë nuk e harron zanatin (Foto)

564
0

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’ dhe u nis për në Amerikë, ka filluar përsëri të postoj foto të nxehta.

Në profilin e saj në Facebook, Kallashi mbrëmë i ka postuar disa fotografi, ashtu siç di ajo – shumë provokative.

Me një palë bikine ngjyrë vjollce, gjoksi i Kallashit bie shumë në sy.

Shperndaje