Justin Bieber fton edhe ish-të dashurën në dasmën e tij me Hailey...

Justin Bieber fton edhe ish-të dashurën në dasmën e tij me Hailey (FOTO)

345
0

 

 

Të Shumë ishin personazhet e famshëm që morën pjesë javën e kaluar në ceremoninë martesore të këngëtarit 25 vjeçar në Karolinën e Veriut.

Këngëtari i njohur Justin Bieber dhe e fejuara e tij, Hailey Bieber e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Çifti u pa që ishin kombinuar më së miri edhe me veshjet  në ditën më të  rëndësishme  të jetës së tyre.

Por mediat e huaja kanë shkruar se mes të ftuarve VIP dhe personazheve të njohur që kanë marrë pjesë nën dasmën e çiftit Bieber, është parë edhe ish- e dashura e dhëndrit, Caitlin Beadle.

Beadle ka shkuar në dasmën e Justin e shoqëruar nga vëllai i saj Christian, që u zhvillua në Karolinën e  Veriut.