Justin Biber keq me paratë! Një fans i paguan sanduiçin

Justin Biber keq me paratë! Një fans i paguan sanduiçin

376
0

biebe-780x439-650x265

Ai mund të jetë një nga personazhet publik më të paguar nën moshën 30-vjeçare në të gjithë botën, por kjo nuk do të thotë që të mos ketë probleme me paratë.Këngëtari i hitit “Sorry” është skuqur në fytyrë pasi karta e tij nuk ka punuar në një dyqan në West Hollywood.Bieber ka qenë duke blerë një sanduiç, katër shishe qumësht dhe biskota ndërsa e dashura Sofia Richie po e priste në makinën e tij.Sipas një burimi për MailOnline, Justin u turpërua pasi karta e tij nuk punonte dhe i duhej t’i kthente mbrapsht ato që kishte blerë.Por për fatin e tij të mirë, aty ndodhej një nga fansat më të zjarrtë të 22 vjeçarit i cili u ofrua të paguante faturën e këngëtarit.