Jul Deda feston ditëlindjen, ja urimi i ndjerë i babait të tij

Jul Deda feston ditëlindjen, ja urimi i ndjerë i babait të tij

434
0

juli_1473928112-3172360

Në 35 vjetorin e lindjes, i ati, aktori i madh i humorit shkodran, Zef Deda, ka shkruar fjalë të bukura dhe plot dashuri për djalin e tij, Julian Deda. Nëpërmjet një fotoje në Facebook, Zef Deda shkruan:

“Sot ka ditlindjen ky djale i mire i babes Julian Deda i mbushi plot 35 vjeç. I mire i dashtun, korrekt dhe teper suksesshem ne punen e tij, familjar i zellshem…… edhe baba Zef e mama Rozi Deda e urojne me gjithe zemer jete te gjate e te lumtur, suksese te metejshme bashke me familjen e tij te bukur. U befsh 135 vjec babush…..”

Duket se marrëdhënia mes tyre është e veçantë dhe atë e shpreh gjithmonë Juli nëpërmjet fotove e postimeve të shumta me të atin dhe familjen e tyre të bukur.