Ju kujtohet “Ajo” e Brunos, ja si provokon nudo para pasqyrës (Foto)

Ju kujtohet “Ajo” e Brunos, ja si provokon nudo para pasqyrës (Foto)

491
0

oooooooooooooo_1475336578-1843121

Modelja Alesia Noka u diskutua për një kohë të gjatë pas publikimit të klipit “Ajo” të këngëtarit Bruno, ku ajo ishte protagoniste.

Madje për një farë kohe u diskutua se ata kishin një lidhje dashurie së bashku, fakt që asnjëri nga të dy nuk ka pranuar kurrë, shkruan Express. Ndërkohë Alesia provokon mjaft në rrjete sociale me foto dhe video të ndryshme, por këtë herë është shfaqur para pasqyrës e mbuluar vetëm nga një peshqir pas dushit.

Duket se Alesia nuk i ka rezistuar dot një foto selfie duke ekspozuar linjat e saj prej modele.

ajoo

Shperndaje