Jonida Shehu ndan imazhe të ëmbla të vogëlushes së saj

Jonida Shehu ndan imazhe të ëmbla të vogëlushes së saj

368
0

screenshot_1-30

Ka vetëm pak ditë që gazetarja Jonida Shehu solli në jetë vogëlushen e saj të cilën e ka bekuar me emrin Kristal.

Tashmë dashuria e Jonida Shehut ka një emër, dhe ajo është emri i vogëlushës së saj.

‘Vetem ajo e bën diell“, shkruan Jonida në postimin e saj të fundit, ku shfaq vogëlushen e saj.