Jonida Maliqi pranon dhuratën më të mirë për ditëlindje

Jonida Maliqi pranon dhuratën më të mirë për ditëlindje

475
0

Jonida Maliqi sot feston ditëlindjen. Jonida Maliqi ot mbushi plot 36 vjet jetë, ndërsa ka pranuar dhuratën më të mirë, shkruan lajmi.net. Kënga “Ktheju Tokës”, me të cilën Jonida paraqitet në “Eurovision” ka arritur shifrën e gjysmë milioni klikimesh. Këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe fansat, që nga minutat e parë të kësaj dite. Për ndryshe, Jonida Maliqi është duke u përgatitur për paraqitjen në festivalin e këngës evropiane “Eurovision”, ku do ta përfaqësojë Shqipërinë në Tel Aviv.