“Jeta është e qetë, deri kur vjen një grua”/ Flet ish-bashkëshorti i...

 “Jeta është e qetë, deri kur vjen një grua”/ Flet ish-bashkëshorti i Rudinës

567
0

Prej kohësh marrëdhënia e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut janë në qendër të vëmendjes. Por natyrisht që jo pa zhurmë ka kaluar dhe divorci i aktores me bashkëshortin. Pas ndarjes ajo dhe Aleksandri kanë konfirmuar që kanë mbetur miq të mirë, duke postuar në rrjetet sociale foto së bashku. Por duket se ditët e fundit, Aleksi ka bërë një postim që ka lënë vend për disa thashetheme të reja.

“Jeta është e thjesht, e butë, e qetë, e lirë, deri kur vjen një grua e vështirëson”, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në Instagram, duke na bërë të mendojmë se kjo ka lidhje me situatën ku ai gjendet pas divorcit.