Jennifer Lopez si asnjeher, mahnit me format e saj

Jennifer Lopez si asnjeher, mahnit me format e saj

354
0

Jennifer Lopez ka treguar fizikun e saj në një paraqitje me një veshje “formë” krokodili derisa ishte befasuese me të fejuarin Alex Rodrguez në GMA

Ajo është shumë e zënë për filmin e ri Hustlers, me të cilin do të debuton në kinema të premten më 14 shtator.

Jennifer Lopez vazhdon të mahnitë me format e saj dhe këtë e ka bërë gjatë kësaj jave duke filluar nga “”Good Morning America” në Neë York City të martën dhe sot në premierën e filmit të saj të ri.

Pavarësisht se ka 50 vite, këngëtarja duket gjithmonë e më seksi derisa është befasuar edhe me praninë e Alex Rodriguez