Jennifer Lopez momente romantike me të dashurin

Jennifer Lopez momente romantike me të dashurin

337
0

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez së fundi është në lidhje me Alex Rodriguez. Në mëngjesin e sotëm, Jennifer ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram në të cilën shihet bashkë me Alexin. Cifti duken më të dashuruar se kurrë më parë në krahët e njëri-tjetrit, teksa e puthte në ballë Jenniferin. Jennifer dhe Alex tashmë shihen në çdo vend së bashku, madje edhe në palestër ata shoqërohen nga njëri-tjetri.