‘Je shumë e bukur’, aktori turk Can Yaman ‘çmendet’ pas gazetares, i...

‘Je shumë e bukur’, aktori turk Can Yaman ‘çmendet’ pas gazetares, i propozon në mes të intervistës (VIDEO)

465
0

 

Can Yaman

Aktori turk me origjinë shqiptare Can Yaman, është është një nga emrat më të lakuar kinematografisë turke madje fama e tij i tejkalon edhe kufijtë e Turqisë.

 

Së fundmi aktori ka organizuar një tur në vende të ndryshme të botës ku ai numëron mijëra fansa dhe destinacioni i rradhës ishte Spanja.

 

Can në agjendën e tij nuk kishte planifikuar asnjë intervistë, por ai ka ndërruar mendje menjëherë pasi ka parë gazetaren bukuroshe.

 

Madje jo vetëm që t’i japë një intervistë, por edhe e ka komplimentuar gazetaren duke i thënë se ishte shumë e bukur.

 

Gjatë pyetjeve që ajo i drejtonte, aktori i ka thënë duke qeshur: ‘Je kandidate për t’u bërë e dashura ime?’

 

Mirëpo, Violta i është përgjigjur se e ka një të dashur, duke refuzuar aktorin.

 

640-0-5dea50c4e4297.jpg

 

https://youtu.be/6gN-Yvf8G8M