Januzaj i “çmendur” pas bukuroshes nga Prishtina (FOTO)

Januzaj i “çmendur” pas bukuroshes nga Prishtina (FOTO)

793
0

Adnan Januzaj më në fund ka gjetur diçka që mund t’ia kthejë vëmendjen në Kosovë.

Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Kosovës.

Por, kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllka Rexhën.

Mësohet se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë e më shumë po forcohet.

Per me Teper Shfletoni Galerine e Meposhteme: