“Jam maskuar gjithë jetën”, Aurela Gaçe zbulon si do shfaqet për Halloween...

“Jam maskuar gjithë jetën”, Aurela Gaçe zbulon si do shfaqet për Halloween (Foto) 

482
0

74627049 10157542107064034 2840753556405878784 N

Aurela Gaçe një nga këngëtaret më energjike e skenës shqiptare, me një vokal dhe karakter shpërthyes di si ta bëjë për vete publikun shqiptar.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe njihet për sensin e humorit që ka. Në nje postim në profilin e saj në Instagram këngëtarja na lajmëron se si do të maskohet për festën e Hollweenit.

“E Kam vendosur . Po mendohesha se si do të maskohesha të enjten për Halloween. Me qenë se gjithë jetën e kam maskuar veten si për “Halloween ” 😂 Zgjidhja e vetme më ka ngelur të dal pa grim fare. Kështu do t’ju tremb të gjithëve më në fund 😂😂😂😂🤣🤣🤣🙈 . Shihemi date 31 Tetor. Pa grim , pa maske , thjeshte njerëz natyrale🤣😉. Bashke me Vëllezërit Korçar”- shkruan këngëtarja shqiptarja.