‘Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur si gay’, habit Kastro...

‘Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur si gay’, habit Kastro Zizo: Do isha i pari që do…

498
0

Këngëtari Kastro Zizo ka theksuar mbrëmjen e djeshme se nuk është gay.

 

Në emisionin e tij ‘Late Night Shoë’ tha se është kërcënuar nga LGBT për të dalë

 

‘Miqtë e mi, nëse do të doja të isha gay do isha i pari që do ta ndaja me ju me lumturinë më të madhe, për të të kërkuar dashurinë time të vërtetë, por nuk jam.

 

Kam pasur kërcënime nga komuniteti LGBT, që më thonë të dal hapur. Çfarë të dal hapur? Edhe po të doja, ta kërkoja thellë në veten time më mungon pjesa më e rëndësishme, të pasmet e mia dhe kur them të pasme e ka fjalën gjithmonë me eksportet dhe output mendon që unë kam kundrejt këtij komuniteti’, tha Kastro.