Ja te kush dhe me kë fjeti Luana në Prishtinë (Foto)

Ja te kush dhe me kë fjeti Luana në Prishtinë (Foto)

438
0

Prezantuesja Luana Vjollca dje iu rikthye sërish dashurisë së saj, Prishtinës.

Pas disa javëve mungesë, ajo erdhi në kryeqytet dje pasdite nga ku nuk ka hezituar as të postojë foto dhe video të ndryshme.

Pas zbarkimit në kryeqytet, destinacioni i parë ka qenë lagja Ulpiana ku edhe banon familja e Getit, vëllai me prindërit.

Me veshje gjysmë sportive dhe taka të larta, prezantuesja më pas në orët e vona është parë duke nxjerrë në shëtitje Divan, qenin e familjes.

Shpresojmë që ta shijojë qëndrimin në Prishtinë siç bën gjithmonë.

l_1471954134-3170712