Ja si u “terbuan” VIP’at në dasmën e Shyhrete Behlulit (Video)

Ja si u “terbuan” VIP’at në dasmën e Shyhrete Behlulit (Video)

784
0

d_1475410224-5584464

Dasëm me plotë “Yje” të ftuar ka qenë ajo e djalit të këngëtares Shyhrete Behlulit. Në videon e fundit të publikuar nga Mihrije Braha, shihet se si kanë krijuar atmosferë Edona Llalloshi, Sevdai Radogoshi –Qumili dhe Rasim Thaçi-Cima, ku përveç këngës e vallëzimit, kishte edhe pak humor nga aktorët, transmeton Magazina.al