Ja si dukej Çiljeta në adoleshencë (FOTO)

Ja si dukej Çiljeta në adoleshencë (FOTO)

488
0

Ciljeta-Xhilaga-i-pershendet-fansat1-933x445

Flokë që ndryshojnë ngjyrë herë pas here…

Dhe tashmë edhe një super gjoks i përfolur, që e ka humbur peshën e dikurshme…

Por, sa ngjan Çiljeta sot, me atë adoleshenten e dikurshme, kur fama ishte ëndrra e saj.

Fotoja që ju sjellim tregon komplet një tjetër njeri, shkruan Bordo.

Në kapërcyell të fëmijërisë dhe adoleshencës, 14-vjeçe, Çiljeta është një vajzë buzë hollë, pak bufe dhe vetull trashë, megjithatë me sy zhbirilues!

Ka qenë dalja e saj e parë në ekran, ku ajo mori pjesë në spektaklin e bukurisë “Miss Shqipëria”, për të shfaqur më pas gjithmonë në përmirësim e sipër!