Ja si dukej Ariana e Ermalit gjashtë vite më parë

Ja si dukej Ariana e Ermalit gjashtë vite më parë

611
0

ariana_1473884042-7883456

Janë si çift akoma të rinj në moshë por me kurorëzimin e dashurisë në moshë të re, Ermali dhe Ariana kanë shumë për të treguar, rrjedhimisht edhe për të kujtuar.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur është ndjerë nostalgjike së fundmi kur duket se i ka hyrë arkivës.

Ariana në rrjete sociale ka ndarë me fansat një foto të rreth gjashtë viteve më parë me djalin, Artin, kur vetëm sa ishte bërë nënë për herë të parë.

Se si dukej ajo e tregon më së miri fotoja e mëposhtme. /Prive/
ariana-1_1473884020-4917021