Ja përse Sabri Fejzullahu kërkon ndihmë publikisht për Adelina Ismailin (Foto)

Ja përse Sabri Fejzullahu kërkon ndihmë publikisht për Adelina Ismailin (Foto)

564
0

auto-capture-1091473417963_1473419272-7307636

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, është shumë aktiv nëpër rrjetet sociale.

Në llogarinëe tij në Instagram, ai u ka bërë një kërkesë fansave të tij, duke u kërkuar që të ndiqnin adresën e re të Adelina Ismailit.

“Për të gjithë fansa të Adelina Ismailit e ka bërë një Instagram Official Folloë of Instagram adelinaismaili_ Folloë Please”, ka shkruar Sabri Fejzullahu në Instagramin e tij.

Nuk ka vonuar më pas edhe komenti falënderues i Adelina Ismailit e cila i ka thënë “Flm Axh” dhe ndërkohë Sabriu i kthehet “Sepse të dua me shpirt”.