Ja lodra e seksit që argëton Shakirën kur është vetëm (FOTO)

Ja lodra e seksit që argëton Shakirën kur është vetëm (FOTO)

565
0

shakira-1_1474487097-9610008

Shakira është një ndër këngëtaret më popullore në botë dhe njihet për kërcimet e saj tepër të veçanta.

Por, një foto në Instagram e publikuar nga vet këngëtarja ka shkakuar shumë reagim tek fansat e saj.

Pa dashje, teksa bën pedikyr, në cepin e fotos ndodhet një lodër seksi, me të cilën duket se argëtohet këngëtarja.