Ja kush është e dashura e Cozman

Ja kush është e dashura e Cozman

583
0

Cozman është në një lidhje? Janë disa foto të shpërndara orët e fundit nga ditëllindja e Shkënda Dubovës që kanë nxitur dyshimet. Cozman ka qëndruar shumë pranë me gazetaren Blerona Zeqiri dhe janë fotografuar të dy. Mediat po shkruajnë se dyshja është çifti më i ri në shoëbizin shqiptar, por ata nuk kanë pohuar ende asgjë.
Cozman publikoi vetëm pak ditë më parë hitin e ri “Yamborghini”. Karriera po shkon shumë mirë e duket se edhe jeta private po ecën siç duhet!

Shperndaje