Ja çfarë i “ofroi” Thaçi Noizyt (Foto)

Ja çfarë i “ofroi” Thaçi Noizyt (Foto)

403
0

t_1473918981-5131409Ngjarja e ndodhur dje në Prishtinë mes dy grupeve të reperëve të Shqipërisë dhe Kosovës ka bërë bujë të madhe gjithandej shkruan Artistët Shqiptarë. Përveq komenteve të shumta në internet kanë nisur edhe shakatë e ndryshme lidhur me ngjarjen. Një ndër to është se Hashim Thaçi i jep pension invalidorë Noizyt.