Ja 13 gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni...

Ja 13 gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë

358
0

Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.

Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh.

Gjëja më e bukur është se ato duken njësoj të mahnitshme me kostume të larjes dhe ja arrijnë të ruajnë edhe aty dinjitetin.

Ja disa foto ku gratë më të fuqishme të planetit shihen me bikini, si rrallë herë.

Ish-zonja e Parë e SHBA, Hillary Clinton

Zonja e Parë e SHBA, Melania Trump

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton

 

Princesha Beatrice e York

 

Bashkëshortja e Princit të Monakos, Donna Beatrice Borromeo

Princesha e Hanoverit, Karolina

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel

Princesha Stephanie e Monakos

Princesha Charlotte Casiraghi, Monako

Princeshë Maria-Olympia e Greqisë dhe Danimarkës

Princesha Sofia, Dukesha e Värmland

Princeshë Madeleine e Suedisë

Dukesha Meghan Markle