“Ishalla burri i fundit dhe i vërteti”, Rudina Dembacaj reagon ndaj komentuesve...

“Ishalla burri i fundit dhe i vërteti”, Rudina Dembacaj reagon ndaj komentuesve pas konfirmimit të lidhjes me Mark Frrokun. Ja çfarë bën

447
0

Rudina Dembacaj, pas disa muajsh thashetheme, vendosi të konfirmojë lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Aktorja e humorit publikoi disa foto me partnerin e saj Frrokun, ku shkroi se e dinte që të gjitha vajzat e donin por e mori vetë.

 

Dembacaj vendosi ti japë fund martesës së saj me Aleks, me të cilin ka edhe një vajzë Viktorian, për të rinisur jetën me ish-deputetin që e konsideron partner në jetë dhe në biznes.

 

Por menjëherë kanë reaguar fansat, të cilët i kanë uruar që ky të jetë burri i fundit i saj dhe i vërteti.