Incidenti i këngëtares shqiptare, zbulon zogun në fotot e reja

Incidenti i këngëtares shqiptare, zbulon zogun në fotot e reja

2229
0

1-364

Ajo nuk është shumë aktive kohët e fundit, por di si të tërheqë vëmendjen e fansave dhe te medias. Sheila ka sjellë disa foto, ku duket mjaft seksi.

Megjithatë, teksa të gjithë ne jemi “detajistë” ndaj fotove të tilla, nuk kishte si të na shpëtonte një foto ku këngëtarja zbulon më shumë se ç’duhet.

Së bashku me mikeshën e saj ajo ka marrë një pozë mjaft seksuale, ku duket edhe zona intime. Nuk dihet nëse ky është një provokim i brunes seksi, apo thjesht një incident.

Gjithsesi, linjat e saj ia lejojnë Sheilës një ekspozim të tepruar.