Imazhet përplot dashuri, Xhensila dhe Besi të lumtur në Venecia

Imazhet përplot dashuri, Xhensila dhe Besi të lumtur në Venecia

401
0

Këngëtarja e famshme kosovare Xhensila Myrtezai, ka shkuar në Venecia për xhirimet e klipit të saj të ri.

Myrtezai shënon rikthimin me këngën e re, pas një pauze një vjeçare pasi lindi vajzën e saj Ajkën, nga martesa me Aktorin Bes Kallaku.

Dyshja po qëndrojnë bashkë në Venecia, ndërsa nga atje kanë publikuar një set fotografik, ku shfaqen në përqafim të njëri tjetrit.

A nuk duken shumë të lumtur bashkë?