Ilda bëhet me veture 100 mij euro (Foto)

Ilda bëhet me veture 100 mij euro (Foto)

615
0

ilda_1471283838-7603085

Bukuroshja e ekranit, Ilda Bejleri ka blerë një veturë luksoze, e cila kushton shumë shtrenjtë në treg.

Pra, në ditët në vijim bukuroshen shqiptare nuk do ta shohim më me veturë të ‘thjeshtë’, por me një BMW X6 ngjyrë të zezë.

Vlera në treg e një veture të tillë shkon mijëra euro nëse Ilda do ta ketë marrë të përdorur dhe mbi 100 mijë euro nëse e ka marrë të re, transmeton Telegrafi.

Sa mund t’i ketë kushtuar bukuroshes së ekranit sportiv, ende nuk dihet.

Kujtojmë se Ilda është përfolur për një lidhje të mundshme me futbollistin shqiptar, Xherdan Shaqirin.

1_1471283821-135870