Ia rrahën shokët, ja çfarë bën Geti (Foto)

Ia rrahën shokët, ja çfarë bën Geti (Foto)

441
0

14331553-10209523304747172-1677606128-n_1473871359-3145746“Shokët e mirë në ditë të vështira”, kështu sëpaku kemi dëgjuar të thuhet…Por kjo thënie si duket nuk vlen për Getoar Selimin, krijuesin e labelit “Babastars”.

Përderisa djemtë e këtij grupi dje patën një përleshje të madhe me rep-këngëtaret e OTR-së, të prirë nga Noizy, i ashtuquajturi “BABA” ka zgjedhur të heshtë.

Ai sëbashku me të dashurën e tij Marina Vjollca janë në pushime, dhe qetë-qetë po e vazhdojnë edhe sot.

Madje Geti nuk ka marrë “mundin” as të reagojë përmes rrjeteve sociale.

Ndërkaq për dostat, kolegët e Getit, Cozmanin dhe të tjerët, dita e djeshme ( e martë)  nuk ishte aspak e lehtë. Ndryshe ky i fundit vazhdon të mbetet në paraburgim./Magazina.al/.