I thonë prositutë, ‘çmendet’ modelja e njohur shqiptare

I thonë prositutë, ‘çmendet’ modelja e njohur shqiptare

487
0

vil_1467547854-3521191

Modelja Vildane Zeneli tash e një kohë pozat seksi ku shfaq gjoksin dhe të pasmet i ka shndërruar në përditshmëri.

Me gjithë komplimentet e shumta që mund të vijnë prej fansave të gjinisë mashkullore, duket se për Vildanen ka pasur kritika nga femrat.

Ofendimet e rangut të termeve ‘prostitutë’, i kanë ardhur në maje të hundës bukuroshes që ka vendosur që publikisht, profilin e një adoleshenteje ta postoj në llogarinë e saj.

E irituar shumë me faktin se e konsideruar prostitutë, Vildanja ka shpërthyer në ofendime për vajzën megjithëse duke e ditur edhe vetë se ka bërë gabim për zbulimin e identitetit të saj.

Postimi më pas është fshirë, por në të, modelja e ka kritikuar vajzën e re për fotot me buzë të fryra duke treguar se është e lodhur nga kritikat e tilla./Prive.al