‘I ke dhëmbët si qen’, Arbana Osmani ‘lë me gisht në gojë’...

‘I ke dhëmbët si qen’, Arbana Osmani ‘lë me gisht në gojë’ ndjekësen

551
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani publikon shpesh foto nga përditshmëria e saj të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit.

Një ndjekëse e ka ofenduar duke i shkruar: “Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen se di domethënë”.

Por moderatorja nuk ja ka kursyer përgjigjen duke e publikuar mesazhin dhe foton e profilit të ndjekëses e duke ja bërë të qartë se do vazhdojë të buzëqeshë.

‘Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq’, shkruan Arbana.