I dashuri u vra në atentat me armë, ja kujtimi i hidhur...

I dashuri u vra në atentat me armë, ja kujtimi i hidhur i balerinës seksi

1543
0

1screenshot-4_1475316629-1431742

Balerina, Kristjana, e cila u bë e njohur më së fundmi pas mesazheve hot të shkëmbyera me Noizyn, sot ka një datë që përkon me një kujtim të hidhur.

Pikërisht një vit më parë nga jeta i dashuri i saj, një ngjarje kjo për të cilën prokuroria për dy autorët e vrasjes së tij ka kërkuar burgim të përjetshëm.

“Nuk me besohet . Sot 1vit pa ty . Si sot dita qe ti u shendrove ne nje engjell , sepse i till ishe . Me duket sikur te kam ne krahe akoma . Dhe pse ti sje me me mua une te ndjej dhe te dua deri atje ku je. Kujtimet qe kam me ty jan te paharueshme. Te dua akoma me shume se kurr. Me dhemb aq shume shpirti ne kto momente me eshte ndare zemra ne gjysem. Gjysmen e more ti . Ajo ishte e jotja dhe do jet . Kam nje boshllek ne kraharor qe se mbush dot asnji dhe asgje deri sa ta mbushesh ti te jemi nje dit prap bashk. Te dashuroj te adhuroj te duaa pafund. Me ka mar malli sa Zoti lart e di. O kev # Miza jote te ka ne mendje, zemer, gjak, zemer dhe shpirt”, shkruan balerina Kristjana Ibro.  Ndërkohë që një vit më parë Kevin Rugova, mbeti i vrarë në një atentat me armë një vit më parë në “Lulishtja 1 maj”.