Horoskopi për ditën e sotme, 29 nëntor 2019

Horoskopi për ditën e sotme, 29 nëntor 2019

481
0

Dashi
Nëse jeni ende beqare do arrini me ne fund te hidhni hapat e para drejt krijimit te një lidhjeje. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe do e përmirësoni dalëngadalë gjendjen.
Demi
Gjendja financiare do filloje dalëngadalë te konsolidohet. Do i bëni mire llogarite para se te kryeni çdo lloj shpenzimi. Do kaloni çaste te mrekullueshme me atë qe dashuroni.
Binjakët
Dite e mbushur me surpriza si pozitive ashtu edhe negative kjo e sotmja. Ne planin financiar do iu duhet te merrni disa vendime me rëndësi ne mënyrë qe gjerat te ndryshojnë.
Gaforrja
Do afroheni mjaft me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do keni mundësi te diskutoni edhe për tema delikate. Beqaret do kenë disa takime interesante dhe do arrijnë te bëjnë zgjedhjen e duhur.
Luani
Për çështjet financiare nuk do keni për çfarë te shqetësoheni. Gjendja do jete është më e mire nga sa mendonit. Beqaret do e gjejnë me ne fund personin e përshtatshëm dhe do fillojnë menjëherë një lidhje.

Virgjeresha
Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim shume te veçante. Duhet te bëni edhe pak kohe durim në këtë aspekt. Për financat do jete dite pozitive.
Peshorja
Financat do jenë të qëndrueshme. Do mund të shpenzoni pa frike për gjerat më të domosdoshme. Sa i përket anës profesionale, ajo mund të ketë luhatje gjatë ditës.
Akrepi
Do kaloni një kohë shumë të mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Edhe beqaret do të jenë të favorizuar pasi do takojnë princin e tyre te kaltër.
Shigjetari
Dite shume e këndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te dy do i përkushtoheni njeri-tjetrit dhe do mundoheni në çdo çast ta përforconi sa te mundni lidhjen. Financat do jenë në një gjendje goxha të mirë.
Bricjapi
Koha duhet shfrytëzuar deri në maksimum. Financat do i organizoni si duhet dhe nuk do shpenzoni më shumë sesa duhet. Falë ndihmës do iu japë sot Venusi, do kaloni një ditë të paqtë.
Ujori
Beqaret mund të fillojnë së shpejti një histori dashurie pasionante. Në planin financiar mund të keni vështirësi për t’ia dale mbanë dhe kjo për shkak të shpenzimeve të pamenduara mire.
Peshqit
Te dashuruarit nuk do kenë asgjë për çfarë te qahen. Secili do beje aq sa mundet për te ruajtur harmoninë. Personat që nuk janë në lidhje romantike do marrin disa propozime që nuk duhen injoruar.