Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 30 dhjetor 2021

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 30 dhjetor 2021

307
0

Ky është horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 30 dhjetor 2021. Jupiteri tek Peshqit për disa orë do t’u japë mundësi të reja shenjave të ujit. Dëshironi të mësoni më shumë?

 

DASHI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox, e enjtja nuk do të jetë një ditë veçanërisht aktive dhe stimuluese, por do t’ju ftojë të filloni të kujdeseni për të ardhmen. 2022 nuk do të revolucionarizojë jetën tuaj brenda pak ditësh menjëherë, por do t’ju ndihmojë të ndërtoni ngadalë gjëra të mëdha. Një periudhë shumë premtuese do të nisë në mars. Tani për tani, planifikoni një Vit të Ri të këndshëm, sepse do të ndriçohet nga një hënë madhështore.

 

DEMI

 

E enjtja premton të jetë një ditë shumë e ngarkuar, me shumë gjëra për të bërë. Hëna në opozitë mund t’ju shkaktojë gjithashtu një lodhje të madhe. Një ndryshim i rëndësishëm në punë ka nisur prej javësh, i stimuluar nga Urani në shenjën tuaj për pak kohë dhe tashmë i mbështetur nga Jupiteri tek Peshqit. Edhe ata që sapo kanë nisur një projekt do të mund të arrijnë diçka më shumë. Janari dhe shkurti do të jenë dy muaj intrigues për dashurinë.

 

BINJAKËT

 

Do të fillojë numërimi mbrapsht për Vitin e Ri. Nuk do të jetë një natë kaq e gjallë e Vitit të Ri për ju. Hëna e kundërt mund t’ju bëjë të kaloni një program ose të zgjojë tek ju dëshirën për të qenë vetëm, me pak miq, larg zhurmës. Së shpejti lajme interesante në fushën e punës.

 

GAFORRJA

 

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të mund të rikuperoni pak më shumë qetësi. Ju keni shumë nevojë për të, sepse dy muajt e fundit ju kanë parë të luftoni me shumë trazira të brendshme, shumë pasiguri për dashurinë, të ardhmen tuaj. Ka shumë të lindur në Gaforre që në këtë moment po i afrohen spiritualitetit, një kërkimi të brendshëm për të gjetur përgjigje për problemet e tyre.

 

LUANI

 

Do të keni një qëndrim të bukur luftarak dhe dëshirë për të menduar për të ardhmen. Ai mund t’ju gjejë të trullosur nga çdo gjë, të rënduar nga një gjë e vogël. Këto ditë të fundit të vitit duhet t’i kushtohen relaksit! Mund të përqendroheni më së shumti në ndonjë program të këndshëm për Vitin e Ri, duke pasur parasysh që ai do të karakterizohet nga një hënë e bukur. Ata që kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike me një person për një kohë të gjatë, mund të bëhen pak të largët nga pikëpamja emocionale, jo shumë të pranishëm dhe të vëmendshëm ndaj tjetrit.

 

VIRGJËRESHA

 

Nga kjo e enjte, java do të vazhdojë të jetë një pararojë e lajmeve të mira dhe fatit. Megjithatë, duke filluar nga mbrëmja e së enjtes, do të ishte më mirë të shmangni stresin, situatat e zhurmshme, kaotike, sepse Hëna në kuadraturë mund t’ju lodhë shumë. Nëse nuk doni të festoni natën e Vitit të Ri në mes të kaosit, mos u shqetësoni! Planifikoni diçka më të qetë me disa miq.

 

PESHORJA

 

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të mund të ktheheni në rrugën e duhur. E rëndësishme është të keni perspektivën se muajt e ardhshëm do të shënohen nga zgjedhje të shkëlqyera dhe kjo do të jetë edhe më e vërtetë për Peshoret që kanë tensione në dashuri apo në punë. Edhe pse jeni dashamirës të paqes dhe rrugëve diplomatike, do t’ju duhet të nxirrni guximin dhe shpirtin luftarak dhe t’i përballoni sfidat e radhës me vendosmëri.

 

AKREPI

 

Do të ndjeni shenjat e para të një ajri të ri, një ajër që premton të jetë plot mundësi. Përveç kësaj, Hëna në shenjë do t’ju stimulojë të bëni shumë gjëra, të rishikoni projektet tuaja, të bëni programe të reja. Kalimi i Jupiterit në Peshqit i ka lënë vendin një periudhe të rëndësishme, në të cilën mund të bëheni protagonistë të skenës. Marsi 2022 do të jetë një muaj shumë interesant. Rekomandimi i vetëm është të mos e teproni, lini vend edhe për të tjerët.

 

SHIGJETARI

 

Do të ndjeni afrimin e Vitit të Ri, hyrjen e afërt të Hënës në shenjë. Do të gjeni entuziazëm, dëshirë për të bërë plane të reja për të ardhmen dhe për të përfshirë njerëz të tjerë. Ata që punojnë në mënyrë të pavarur dhe ata që presin disa para prej kohësh, do të kenë surpriza të këndshme deri në shkurt. Duhet të përfitoni nga kjo periudhë për t’u rikuperuar edhe në dashuri.

 

BRICJAPI

 

Një vit plot kënaqësi do të mbyllet dhe do t’i hapë vendin një 2022-shi po aq të rëndësishëm. Më të lumtur do jenë Bricjapët që kanë zgjedhur t’i japin më shumë hapësirë ​​dashurisë, afeksioneve familjare, duke sakrifikuar disa projekte të tjera, por që kanë gjetur një ekuilibër më të mirë. Në janar dhe shkurt do të jetë e mundur të merreni me projekte shumë ambicioze.

 

UJORI

 

Do të jetë një ditë e qetë. Mundohuni të mos lodheni shumë, veçanërisht fizikisht. Në përgjithësi, po kaloni një kohë shumë interesante ku ndiheni sikur po bëni diçka më shumë për punën, për të qenë të suksesshëm. Duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje familjes, marrëdhënieve mes prindërve dhe fëmijëve, sepse ditët e fundit ka pasur shqetësime të vogla.

 

PESHQIT

 

Do të duhet të vendosni ta nisni vitin e ri me më shumë optimizëm dhe butësi. Tani që Jupiteri është në shenjën që mund të prisni gjëra të mëdha, mund të hiqni qafe ato tensione familjare që ju shqetësojnë prej kohësh. Janari dhe shkurti do të jenë dy muaj shumë të rëndësishëm, të cilët do të ofrojnë mundësinë e një kthese të madhe, por shqetësimet e përjetuara deri tani do t’ju duhet t’i lini pas vetes.