HOROSKOPI 15 Gusht 2019

HOROSKOPI 15 Gusht 2019

909
0

Dashi

Sot do të jesh më autoritar . Në ambientin e punës, një intrigë e jotja do të bëjë që gjërat të shkojnë keq. Në ambientin afektiv, do të jesh pak sipërfaqësor dhe do të shpërblehesh me të njëjtën monedhë.

Demi

Falë inteligjencës tënde që sot rezulton të jetë në nivelin maksimal do të jesh i favorizur për të bërë investime. Në ambientin e punës, do të përmirësosh marrëdhënien  tënde me një kolege. Në ambientin afektiv, duhet të jesh më pak rigoroz.

Binjakët

Një lajm që do t’ju nervozojë do të vijë së shpejti. Në ambientin e punës, do të ndjeheni të ofenduar nga sjellja e një kolegut tënd. Në ambientin afektiv, do të tërhiqeni nga fantazia e partnerit tuaj.

Akrepi

Sot do të kesh dëshirën për të bërë një udhëtim të vogël ose një lëvizje për arsye pune. Përpiqu të vlerësosh mirë gjithçka, sepse si duket është një rast i mirë. Në ambientin afektiv, do të kesh dëshirën për të vendosur rregulla në marrëdhënien tënde në çift.

Luani

Sot do tregohesh shumë i disponueshëm kundrejt një shoqërie që ka nevojë për ndihmën tënde.  Përpiqu të japësh efektin tënd dhe mbështetjen tënde kundrejt një momenti të vështirë.

Virgjëresha

Sot do të jesh i favorizuar mbi të gjitha në sektorin afektiv, do të dish të gjesh mënyrën e duhur për tu konfrontuar me personin që të intereson. Në ambientin e punës, një dozë e mirë optimizmi do të ndihmojë për të realizuar impenjimet e tua.

Peshorja

Në këtë ditë të sotme  do të veprosh me shumë mirësjellje dhe fantazi që të bëjnë shumë tërheqës për ata persona që të rrethojnë. Një mik do të të japë një këshillë të vlefshme dhe një ndihmë konkrete rreth një situate intriguese që po të afrohet ty dhe personave që ti do.

Akrepi

Sot do të kesh dëshirë për të bërë shoqëri të reja të këndshme që konsiston në një shoqëri me persona mjaft simpatikë. Në ambientin e punës, do të keni një diskutim të ‘flaktë’ me një koleg.

Shigjetari

Me shumë vështirësi në këtë ditë do të gjesh kohë për tu përqëndruar tek projektet,bëj kujdes dhe ruaj nervozizmin në ambientin e punës! Në dashuri do të marrësh një ftesë nga një person shumë tërheqës, por partneri yt s’do të të lërë asnjë moment.

Bricjapi

Ëmbëlsia bën që askush të të mos rezistojë dot sot. Në ambientin afektiv, për një herë të vetme do të ‘ndezësh’ fantazinë dhe do të humbësh në ëndrra.  Në ambientin e punës, edhe pse tashmë ke realizuar mjaft, përsëri duhet të bësh.

Ujori

Sot mund të realizosh shumë prej projekteve tuaja pasi janë të gjitha mundësitë për një arritje perfekte, kushtoji vëmendje profesionit tënd dhe jetës tënde sentimentale. Një këshillë: mos i nënvlerëso mundësitë e mira!

Peshqit

Dita e sotme do të japë rezultate pozitive duke qënë me fat për investime me hapa galopantë. Në ambientin e punës, do të kesh disa nota vlerësimi për  performancën tënde në punë.

 

 

Shperndaje