HOROSKOPI i dashurisë, martesës dhe se ksit për 2020-ën për të gjitha...

HOROSKOPI i dashurisë, martesës dhe se ksit për 2020-ën për të gjitha shenjat

510
0

Sa ndikojnë parashikimet astrologjike në zgjedhjet tona rozë? Ne kemi bërë kërkimet tona për ju, për 12 muajt e ardhshëm, për 12 shenjat e horoskopit! Kush do të martohet, kush do të bjerë në dashuri dhe kush do të përjetojë momente pasionante nën çarçafë…Gjithçka është këtu!

Horoskopi i dashurisë

Gaforre mos vraponi, mos u mërzisni, kini kujdes! 2020-ta do të jetë viti juaj i dashurisë për të gjithë të lindurit e kësaj shenje. Virgjëresha mos ji një strateg i një zemre që do t’ju braktisë (jo pasion i jashtëzakonshëm, por ndjenja të sinqerta). Ju të lindurit e Peshores kërkoni partnerë që teknikisht ekuilibrojnë zgjedhjet në jetë dhe jo ata që bëjnë gjetje të rastësishme. Asnjë alarm: zemrat e thyera do të jenë të pakta!

Horosokopi i ndarjeve

Ujor pastro idetë e tua përpara se të marrësh vendime të mëdha. Akrep, ke një periudhe të vitit kur ndjeshmëria nuk do të jetë në nivelet e duhura. Kujdes! Demi, vera sjell këshilla dhe ndryshime për ju. Jeni gati?!

Horoskopi i dasmave

Zonja dhe zotërinj për të sjellë partnerin e tyre në altar mund të jenë një mijë arsye! Këtë duhet ta zbuloni vetë. Këtu keni propozimet e shkëlqyera për vitin e ardhshëm. Binjakët përgatisin valixhet: këtu ju ndryshoni, por me një datë të saktë. Shigjetari ju do të jeni në qendër të 12 muajve të ardhshëm të ndryshimeve totale. Ujori nuk lëviz pas Gushtit sepse harku i ndryshimit nuk do të jetë më i shkëlqyeshëm.

Horoskopi i se ksit

Luani, Luani, Luani: Saturni ju kërkon dhe ju gjen! Do të keni vit fantastik në këtë aspekt! Akrepi do të jetë shenja tjetër që do të duhet të tregojë besim për të shmangur ndikimin me një Saturn vendosmërisht kundër. Kush tjetër do të ketë të bëjë me disa kapriço të planetëve?