Hidhet nga ballkoni 34 vjeçari, ngjarja në sy të familjarëve (EMRI)

Hidhet nga ballkoni 34 vjeçari, ngjarja në sy të familjarëve (EMRI)

520
0

Një 34 vjeçar është hedhur nga ballkoni i shtëpisë në kushtet e depresionit.

Viktima është Hasan Azatin nga qyteti i Gjirokastrës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë kur 34 vjeçari ka dalë në ballkonin e banesës në katin e tretë dhe kërcënoi me vetvrasje familjarët e tij.

Fatmirësisht gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën pasi ka thyer vetëm këmbën.