Heidi Lushtaku, joshëse në palestër (Foto)

Heidi Lushtaku, joshëse në palestër (Foto)

500
0

Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë e më seksi.

Së fundmi është publikuar një imazh i saj nga palestra prej vet saj në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja kosovare prej kohësh jeton dhe vepron në Zvicër, ku është prej modeleve më të njohura.

Heidi duket vërtet atraktive edhe pse në palestër. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BLL6tnKBvAK/