Harrojeni shiun: Vera vazhdon akoma…

Harrojeni shiun: Vera vazhdon akoma…

582
0

mmmm_1473440610-2729618

Pothuajse të gjithë i kemi thënë lamtumirë verës për këtë vit dhe i jemi rikthyer rutinës së punës ose shkollës.

Por, për disa nga vipat shqiptarë, nuk është kështu.

Ata e kanë sfiduar motin dhe kapriçot e tij, duke iu drejtuar destinacioneve të largëta. Vendet e ekzotike janë ato që kryesojnë zgjedhjet e tyre. Punta Cana, Maldive, Ibiza, janë ndër të përzgjedhurit nga ata për të kaluar ditët e fundit të pushimit.

Normalisht, çdo moment është ‘dokumentuar’ në profilet e tyre në Instagram dhe Snapchat, shkruan ‘Anabel’. Gjithashtu, nuk kanë ngurruar të tregojnë edhe fizikun e tyre në formë. Nëse doni të harroni shiun dhe vranësirat e këtyre ditëve, hidhini një sy këtyre fotove: