HAPET GARA/ Veliaj shpall kandidaturën të shtunën dhe fton qytetarët në sheshin...

HAPET GARA/ Veliaj shpall kandidaturën të shtunën dhe fton qytetarët në sheshin Skënderbej

454
0

Kryebashkiaku Erion Veliaj fton të gjithë qytetarët që të marrin pjesë masivisht me familjet e tyre në takimin “Bashkia që duam” do të ndalet më 23 mars në kryeqytet.

Mesazhi

Pershendetje. Uroj te ta percjellin kete mesazh. Besoj e ke marre vesh qe te Shtunen, 23 Mars, do te nisim punen per mandatin tjeter ne Bashkine e Tiranes. Te falenderoj qe ishe pjese e ketij projekti ne mandatin e pare. Kemi bere shume pune dhe fale edhe kontributit tend, kryeqyteti eshte me i mire. Ndaj doja te te ftoja personalisht qe bashke me familjen tende te me bashkohesh mua e familjes time, bashke me mijera kryeqytetas ne Sheshin Nene Tereza, ora 11h te Shtunen. Te perqafoj, Erion Velia