Habit Rudina DEMBACAJ, hedh foton me ish-bashkëshortin: Aleksi, çun beqar!

Habit Rudina DEMBACAJ, hedh foton me ish-bashkëshortin: Aleksi, çun beqar!

475
0

 

Aktorja e humorit dhe prezantuesja e programit ”Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj ka habitur të gjithë me reagimin e saj të fundit në ”Instagram”.

Pavarësisht se është ndarë përfundimisht me ish-bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj, ajo ka publikuar një foto me mbishkrimin ”Aleksi, çun beqar”. Me të, Rudina Dembacaj ka dhe një vajzë.

Dembacaj përflitej prej kohësh se kishte krijuar një lidhje intime me ish-deputetin Mark Frroku, të cilin nuk ngurroi ta falenderonte për ndihmën që i dha për hapjen një lokali të ri.