Habit analisti: Të më kishte thënë mua Rama derr, i kisha thënë...

Habit analisti: Të më kishte thënë mua Rama derr, i kisha thënë më ha m*në

461
0

Analisti i njohur Shpëtim Nazarko, habiti mbrëmjen e sotme me deklaratën e tij publike, ku tha se nëse kryeministri Edi Rama do t’i thoshte atij personalisht “derr i mediave”, ky i fundit do t’ia kthente ashpër me fjalët “më hëngsh mu*në”. I ftuar në emisionin “360 Gradë”, Nazarko u shpreh se të njëjtën gjë i ka thënë edhe Fatos Nanos, kur ky i fundit ishte kryeministër i Shqipërisë. “Të më thoshte mua përshembull Rama derr, i kisha thënë më hëngsh mu*në. Këtë gjë ia kam thënë edhe Nanos. Seç më tha diçka aty në mes të badigardëve të vet dhe i thashë më hëngsh mu*në! E qepi gojën dhe iku”, tha Nazarko.