GOLEM Çifti seks në plazh, revoltohen pushuesit (Foto)

GOLEM Çifti seks në plazh, revoltohen pushuesit (Foto)

1359
0

screenshot-4_1472569413-6914799

Një burrë dhe një grua janë kapur në momente pikante në plazh në Golem.

Ata janë fotografuar nga pushuesit teksa qëndrojnë njëri mbi tjetrin dhe sipër kanë hedhur një peshqir a çarçaf ngjyrë rozë. Personi që ka dërguar foton në redaksinë e ‘Jetaoshqef.al’ shprehet se të fotografuarit janë duke kryer marrëdhënie seksuale. Të shumtë kanë qenë pushuesit që janë acaruar nga ky veprim, pasi në plazh ka edhe fëmijë të mitur, e për më tepër këto janë veprime intime që nuk kryhen në publik. “Pershendetje Jeta Osh Qef!! Kjo po ndodh ne plazh ne Golem, i kemi perballe jemi dhe me femije! Nuk paragjykoj askend por intimiteti nuk mund te shfaqet ne kete menyre ne vende publike”, – shkruan pushuesi.