Gold Ag sqaron pse ishte dje te vendi ku u plagos Noizy...

Gold Ag sqaron pse ishte dje te vendi ku u plagos Noizy (Foto)

586
0
goldiReperi Gold Ag dje është parë me shoqërinë e tij në oborrin e hotel Swiss Diamods, pikërisht te vendi ku ndodhi konflikti mes Noizyt dhe Cozman.

Disa media kanë bërë shkrime lidhur me praninë e tij një ditë pas ngjarjes në të njejtin vend, shkruan lajmi.net.

Mirëpo reperi ka reaguar duke thënë se ishte me shoqëri dhe është i lirë të shkojë ku të dojë, duke dashur të thotë se nuk ka lidhje me konfliktin .

“Prezent jom kamos me shoqni tem po ena”, ka shkruar ai./Lajmi.net.